rozšířené vyhledávání ...

MĚSTSKÁ POLICIE      156

TÍSŇOVÁ LINKA         112

02.01.2015

V pátek 2. ledna v 11.08 hodin zasahovali profesionální hasiči z Moravské Třebové a Svitav a dále dobrovolní hasiči ze Starého Města, Mladějova na Moravě a Třebařova u požár rodinného domu ve Starém Městě. Jednalo se o požár jednoho pokoje v rodinném domě – usedlosti.

10.03.2014

Požár trávy u lesa mezi obcemi Mladějov na Moravě a Trpík likvidují hasiči z Mladějova na Moravě, Starého Města a Moravské Třebové. Společně s nimi jsou na místě policisté.

12.04.2011

Požár hotelu Morava v Moravské Třebové. Požár se velmi rychle rozšířil a na místě s plameny bojovala stovka profesionálních a dobrovolných hasičů z okolí. Kvůli požáru muselo být evakuováno 95 seniorů z domova důchodců. Při požáru ani při samotné evakuaci osob nebyl nikdo zraněn. Škoda byla předběžně stanovena na 15 milionů korun.

Zasahující jednotky:

HZS : Svitavy, Moravská Třebová, Litomyšl, Polička, Lanškroun a Ústí nad Orlicí

JSDHO: Křenov, Staré Město, Jevíčko, Městečko Trnávka, Mladějov na Moravě, Dlouhá Loučka a Udánky-Moravská Třebová

Blesková povoděň v Moravské Třebové.